Politie zoekt getuigen van aanrijding op de Middeldijk
Vrijdag 22 februari 2013 (49 sec)
Barendrecht – De politie is op zoek naar getuigen van een aanrijding die plaatsvond op woensdag 13 februari jl, op de Middeldijk in Barendrecht.
Daar reed om ongeveer 10.45 uur een fietster op het fietspad. Zij wilde bij de Strausslaan rechtdoor rijden. Naast haar reed een auto op de rijbaan die rechtsaf de Strausslaan inreed. Daarbij botste de auto tegen de fietster, die ten val kwam. Naar later bleek heeft de vrouw rugletsel opgelopen. De automobilist is na de aanrijding doorgereden.
De politie zoekt getuigen van dit voorval. Bent u getuige geweest of heeft u andere informatie, neemt u dan contact op met de politie via telefoonnummer 0900-8844.
Op de betreffende locatie gebeuren wel vaker ongelukken tussen auto’s en fietsers. De verkeerssituatie is sinds de komst van een aantal nieuwe vrijstaande woningen langs de Middeldijk aangepast. Buurtbewoners klagen al langer over de onveilige verkeerssituatie en hebben dit al meermaals aangekaart bij de gemeente. De nieuwe kruising zou onoverzichtelijk zijn waardoor automobilisten fietsers niet goed kunnen zien aankomen.
Recent nieuws
-
Jongen van fatbike beroofd aan Van Beuningenhaven: Verdachte opgepakt, fiets terug bij eigenaar
Vrijdag 26 juni 2026
-
Wielerronde van Barendrecht op zaterdag 4 juli
Dinsdag 23 juni 2026
-
27 jun: Open Tuinen Dag Barendrecht 2026
Maandag 22 juni 2026
-
Gemeente is gebrek aan handhaving Oude Maas beu, eist per direct ingrijpen van recreatieschap
Dinsdag 16 juni 2026
-
15 jun – 21 aug: Afsluitingen door werkzaamheden aan Smitshoekse Baan
Vrijdag 12 juni 2026