Stevige boom valt dwars door schutting aan de Ratelaar
Dinsdag 31 maart 2015 (29 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] De brandweer werd om kwart voor acht vanavond (Dinsdag 31 maart 2015) opgeroepen naar de Ratelaar voor een melding stormschade. Tijdens een stevige regenbui een kwartiertje eerder begaf één van de bomen het die daar langs het fietspad stond.
Geluk bij een ongeluk
De stevige boom is vanaf de wortel omgevallen en kwam op een schutting terecht. De deur en een stuk schutting zelf moesten het hierbij ontgelden. Een geluk bij een ongeluk, want een een kleine drie meter opzij zou de boom tegen de muur van de woning zijn gevallen.
De brandweer heeft de boom in stukjes gezaagd.
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Explosief aangetroffen in tuin aan de Middeldijk: EOD, CBRNE en politie doen onderzoek
Maandag 14 juli 2025
-
‘Thuis in Bloemen’ gaat sluiten op de Middenbaan, uitverkoop bij bloemenwinkel
Zaterdag 12 juli 2025
-
Verbouwing Carnisse Veste tijdelijk stilgelegd, dwangsom opgelegd: Werkzaamheden voldoen niet aan eisen
Donderdag 10 juli 2025
-
29 en 30 augustus: Familie, foodtruck en muziekfestival Picknick in ‘t Park 2025
Dinsdag 8 juli 2025
-
Aanrijding op de Sweelincklaan: Taxibusje tegen boom gebotst
Maandag 7 juli 2025