Stevige boom valt dwars door schutting aan de Ratelaar
Dinsdag 31 maart 2015 (29 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] De brandweer werd om kwart voor acht vanavond (Dinsdag 31 maart 2015) opgeroepen naar de Ratelaar voor een melding stormschade. Tijdens een stevige regenbui een kwartiertje eerder begaf één van de bomen het die daar langs het fietspad stond.
Geluk bij een ongeluk
De stevige boom is vanaf de wortel omgevallen en kwam op een schutting terecht. De deur en een stuk schutting zelf moesten het hierbij ontgelden. Een geluk bij een ongeluk, want een een kleine drie meter opzij zou de boom tegen de muur van de woning zijn gevallen.
De brandweer heeft de boom in stukjes gezaagd.
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Vrouw met veel teveel alcohol op raakt 10 maanden rijbewijs kwijt na veroorzaken ongeval Barendrechtseweg
Vrijdag 8 augustus 2025
-
4-30 aug: Carnisser Baan afgesloten tussen Lijsterbeswede en Vrijenburglaan ivm werkzaamheden aan rotonde
Vrijdag 25 juli 2025
-
Schoolzone bij basisschool De Draaimolen: Draaihekken over weg om auto’s te weren tijdens haal- en brengtijden
Donderdag 24 juli 2025
-
Flowers & Wood in Carnisse Veste stopt als bloemenwinkel: “Niet meer rendabel”, focus naar meubels
Donderdag 24 juli 2025
-
Moskee mag activiteiten van rechter (voorlopig) voortzetten in pand Bijdorpplein, besluit over dwangsom uitgesteld
Woensdag 23 juli 2025