Kitesurf uitrusting en fiets uit achtertuin gestolen aan de Arent Maertensvliet
Zondag 7 januari 2024 (47 sec)
BARENDRECHT – Afgelopen nacht is er ingebroken in een achtertuin van een woning aan de Arent Maertensvliet in Barendrecht. De dieven gingen er vandoor met een kitesurfboard en een fiets. Ze zijn vertrokken via de Van Den Boetzelaervliet, op deze vluchtroute werd vanochtend (Zondag 7 januari 2024) nog een gestolen paar schoenen teruggevonden door de rechtmatige eigenaar.
Andere spullen in een kast in de tuin werden ook doorzocht, maar niet interessant genoeg bevonden door de dieven. Ze zijn er uiteindelijk vandoor gegaan met duizenden euro’s aan spullen, het gaat in ieder geval om: Een zwart/wit kitesurfboard van het merk/type Carved Imperator VII, een Cabrinha overdrive quickloop systeem (besturing/kabels van de kite), een zwart Brunotti Neo Impact vest en een Ride Engine Lyte trapeze. Daarnaast hebben de dieven een fiets uit de tuin meegenomen.
De diefstal vond plaats terwijl de bewoners thuis waren en lagen te slapen. Er is geen zichtbare braakschade aan de woning zelf te zien.
Recent nieuws
-
Woonwinkel Haco opent nieuwe winkel in Barendrecht
Vrijdag 3 oktober 2025
-
Boa constrictor kronkelt over straat aan de Kempenaar, wie mist zijn slang?
Woensdag 1 oktober 2025
-
Man gegijzeld, aangereden en mishandeld vanaf parkeerplaats aan Henry Dunantlaan
Woensdag 1 oktober 2025
-
Motie van treurnis tegen burgemeester: Wist van verkrachting van minderjarige bij AZC, informeerde college en raad niet
Woensdag 1 oktober 2025
-
Jaya’s aan ‘t Vlak al weken gesloten, winkel leeg en logo weggehaald
Dinsdag 30 september 2025