Aanhouding in Barendrecht op verdenking van ‘ondergronds bankieren en het witwassen van crimineel geld’
Maandag 27 maart 2023 (31 sec)
BARENDRECHT – De politie heeft vandaag (Maandag 27 maart 2023) vijf personen in Rotterdam, Barendrecht, en Rhoon aangehouden op verdenking van betrokkenheid bij het op grote schaal ondergronds bankieren en het witwassen van crimineel geld. Er zijn doorzoekingen gedaan in woningen en bedrijfspanden.
Crimineel ondergronds bankieren
Drie verdachten, mannen van 45, 49 en 73 jaar oud, zijn verbonden aan een geldtransactiekantoor dat zich van oorsprong richt op money transfers tussen Suriname en Nederland. In Rotterdam werden twee andere verdachten aangehouden, mannen van 53 en 54, op verdenking van betrokkenheid bij het ondergronds bankieren en witwassen.
De voorgeleiding van de verdachten aan de rechter-commissaris in Rotterdam zal naar verwachting plaatsvinden op donderdag 30 maart 2023.
Recent nieuws
-
Nieuwbouw De Kleine Duiker krijgt vorm, staalconstructie van nieuwe schuur staat overeind
Zaterdag 13 september 2025
-
Uitbreiding van recreatiegebied Zuidpolder-West van start
Vrijdag 12 september 2025
-
27 sept: Feestelijke Burendag op het Middeldijkerplein
Vrijdag 12 september 2025
-
Inschrijvingen geopend voor nieuwe editie van The Hunt op 3 oktober: Jeugd op de vlucht voor politie
Vrijdag 5 september 2025
-
College wil bezuiniging op onkruidverwijdering terugdraaien
Donderdag 4 september 2025