Auto in vlammen op bij woning aan het Veersemeer: Politie onderzoekt samenhang met eerdere beschieting
Donderdag 9 september 2021 (44 sec)
BARENDRECHT – Gisteravond (Woensdag 8 september 2021) om 23:20 uur is de brandweer met spoed gealarmeerd voor een autobrand aan het Veersemeer in Barendrecht. De auto is in vlammen opgegaan, zo laat een woordvoerder van de politie weten.
De Forensische Opsporing van de politie heeft onderzoek gedaan naar de brand: “Brandstichting wordt naar aanleiding van dit onderzoek niet uitgesloten.” De auto stond op de oprit van een woning waar afgelopen zondag op maandagnacht, met vermoedelijk een vuurwapen, op is geschoten.
De politie onderzoekt de eventuele samenhang tussen beide incidenten. Agenten hebben inmiddels twee keer een buurtonderzoek ingesteld, zowel na de beschieting alsook vanochtend (Donderdag 9 september 2021) na de brand van afgelopen nacht. “De politie is nog steeds opzoek naar getuigen, of beelden die kunnen helpen bij het oplossen van deze incidenten“, aldus de politiewoordvoerder. De politie is telefonisch bereikbaar via 0900-8844, anoniem tips doorgeven kan via ‘Meld Misdaad Anoniem’ via telefoonnummer 0800-7000.
Hulpdiensten
Recent nieuws
-
Kruispunt Dierensteinweg bij op/afrit A15 vanaf vanavond 21:00 uur hele weekend volledig afgesloten
Vrijdag 27 mei 2022
-
Sinkholes bij oprit parkeerdek station Barendrecht, op/afrit afgesloten
Donderdag 26 mei 2022
-
Bethelbazar haalt recordopbrengst op van ruim €20.000 voor goede doelen
Dinsdag 24 mei 2022
-
Alcoholverbod in straten rond Doormanplein
Dinsdag 24 mei 2022
-
Woensdag 25 mei: Fancy fair bij Groen van Prinsterer voor hulp aan Oekraïne
Dinsdag 24 mei 2022