Wasdroger in brand in appartementencomplex aan de Rietgors
Dinsdag 10 augustus 2021 (51 sec)
BARENDRECHT – De brandweer van Barendrecht is vanmiddag (Dinsdag 10 augustus 2021) om kwart over drie opgeroepen voor een melding van een brand aan de Rietgors. In een appartementencomplex was brand ontstaan in een wasdroger. De brandweer werd opgeroepen nadat de brand al uit was, maar kwam (zonder spoed) ter plaatse om de situatie te komen controleren.
Een ambulance werd niet veel later met spoed gealarmeerd. Eén of meer personen hadden bij de brand rook ingeademd en zijn ter plaatse gecontroleerd door de medewerker van de ambulance.
De brandweer heeft geholpen bij de directe afhandeling van de brand. De woningbouwcorporatie Patrimonium en Stichting Salvage (eerste hulp na brand namens de verzekeringsmaatschappij) zijn ingeschakeld om de bewoners te ondersteunen bij de afhandeling van de ontstane schade door de brand.
De brandweer gaat voor een nacontrole naar een woning aan de #Rietgors. Hier is melding gemaakt van een wasdroger in brand. De brand is inmiddels geblust, maar de brandweer komt voor de zekerheid de situatie controleren. Ambulance ook opgeroepen ivm ingeademde rook. #Barendrecht
— BarendrechtNU (@BarendrechtnuNL) August 10, 2021
Recent nieuws
-
Waarderingsspeld voor Peter Schaap en Astrid Kleinschmidt voor jarenlange inzet Danceclub The Hit
Zondag 26 november 2023
-
Twee auto’s rijden over rotondes op Kilweg: Alcoholmobilist en in slaap gevallen bestuurder
Zondag 26 november 2023
-
Volle treinen verwacht: Week lang minder treinen vanaf station Barendrecht
Zondag 26 november 2023
-
Komende weken groot onderhoud aan asfalt in Barendrecht: Nacht- en dagafsluitingen tijdens werkzaamheden
Vrijdag 24 november 2023
-
Zaterdag 25 nov: Sinterklaas op de Middenbaan, 2 dec: Sinterklaas in de Carnisse Veste
Vrijdag 24 november 2023