Bestuurder van te water geraakte auto Middeldijk spoorloos, politie gaat in gesprek met eigenaar van auto
Maandag 1 maart 2021 (52 sec)
BARENDRECHT – In de auto die in de nacht van zaterdag op zondag te water raakte langs de Middeldijk werd door de politie geen bestuurder aangetroffen. De politie ontving rond 03:25 uur een melding van een passant die de auto in de sloot zag liggen.
De auto lag toen nog in een ondiep deel van de sloot, met een geopend raampje. De politie trof alleen geen inzittenden aan in het voertuig. De politie kon op vragen van BarendrechtNU nog niet vertellen hoe de auto te water is geraakt: “Het in onduidelijk hoe de auto te water is geraakt. We gaan in gesprek met de tenaamgestelde.” Waarom de bestuurder de plaats van het ongeval heeft verlaten en of dit ook de eigenaar was, blijft daardoor vooralsnog onbekend.
De auto is zondagochtend vroeg door een bergingsbedrijf uit het water gehaald. Het voertuig zonk een half uur na de eerste melding in een dieper gelegen deel van de sloot. Er is/zijn tot op heden geen aanhoudingen verricht voor dit incident.
Recent nieuws
-
16 feb: Begin werkzaamheden Kilweg: Eén rijbaan per richting definitief afgesloten, geluidsscherm langs de weg
Vrijdag 6 februari 2026
-
Automobilist botst op paal langs Dierensteinweg na ongeval op rotonde
Woensdag 4 februari 2026
-
Schoolgebouw aan Petrus Camperstraat krijgt anti-kraak woonruimtes voor jongeren uit Barendrecht
Woensdag 4 februari 2026
-
Pakket- en fietsreparatiepunt ‘Het Zijspoor’ verhuisd van station Barendrecht naar de Gouwe
Vrijdag 23 januari 2026
-
Nieuw op de Middenbaan: Huidtherapeut Derméa Clinic
Woensdag 21 januari 2026