Inbraakpoging in de Riederbuurt door babbeltruc, markering aangebracht op muur naast de voordeur
Vrijdag 3 januari 2020 (1 min, 4 sec)
BARENDRECHT – De politie heeft vanavond (Vrijdag 3 januari 2020) melding gemaakt van een poging tot woninginbraak in de Riederbuurt in Barendrecht. Door een babbeltruc aan de voordeur werd er gepoogd toegang te krijgen tot de woning.
Wijkagent Jack: “Meldster vertrouwde het echter niet en heeft niemand binnen gelaten. Er is tevens een teken achtergelaten op de muur naast haar voordeur.” In dit geval had de meldster al geprobeerd het teken weg te vegen.
Markeringen
Het aanbrengen van markeringen bij woningen wordt vaker door inbrekers gedaan, zo stelt de politie. Zo kunnen woningen op een later moment worden herkend als eventueel wel/niet geschikt inbraakobject. Het varieert van tekens op de muur en krijtstrepen op de grond tot takjes tegen de deur en papiertjes tussen de deur en de deurpost.
Foto van de markering:
De foto van de politieauto’s (bovenaan dit artikel) betreft een archieffoto
Hulpdiensten
Recent nieuws
-
Handhavers gewond geraakt bij aanhouding met verzet Avenue Carré
Zaterdag 15 augustus 2026
-
Politie en douane vinden illegale sigaretten en tabak bij supermarkt op de Middenbaan
Vrijdag 14 augustus 2026
-
Dealer aangehouden na achtervolging, sok met drugs in heg aangetroffen aan de Chopinstraat
Vrijdag 7 augustus 2026
-
Politie ontdekt voor bijna half miljoen euro aan gestolen spullen in loods aan het Zuideinde
Dinsdag 21 juli 2026
-
Van dinsdag t/m vrijdag geen treinen van station Barendrecht; werkzaamheden aan spoor
Maandag 20 juli 2026