Ruit van woning aan de Kempenaar vernield met vuurwerk: “Een ongelooflijk harde knal”
Maandag 2 december 2019 (46 sec)
BARENDRECHT – In de nacht van vrijdag 29 op zaterdag 30 november is een ruit van een woning aan de Kempenaar vernield. De buurt werd rond half vijf ‘s ochtends gewekt door een harde knal.
Een stuk knalvuurwerk bleek op of nabij een ruit van een woning te zijn afgestoken. “Het dubbelglas en het kozijn zijn vernield door een vuurwerkbom. Het glas is tot achter in de kamer terecht gekomen. Binnen is het een ravage van glas door de gehele kamer. Het raam is inmiddels met hout dicht getimmerd. Het was een ongelooflijk harde knal“, aldus een buurtbewoner: “Heel de week hoor ik al vuurwerk knallen in park Buitenoord en het fietstunneltje.”
De politie is ‘s ochtends ter plaatse gekomen om de vernieling te onderzoeken. Een woordvoerder van de politie kan bevestigen dat het lijkt te zijn gegaan om een stuk vuurwerk. Meer informatie is bij de politiewoordvoerder nog niet bekend omdat er (nog) geen aangifte is gedaan.
Recent nieuws
-
Explosie en autobrand bij autobedrijf aan de Zwolseweg
Donderdag 1 oktober 2026
-
Aanrijding fatbike/fietser op 2e Barendrechtseweg, scootmobiel rijdt door bij tweede ongeval
Dinsdag 29 september 2026
-
14-jarige jongen zwaar mishandeld aan Swarttouwhaven: Veelvuldig tegen hoofd geschopt
Vrijdag 25 september 2026
-
Nachtafsluitingen bij werkzaamheden 2e en 3e Barendrechtseweg, nieuwe drempel op 1e Barendrechtseweg
Maandag 21 september 2026
-
Boete voor inwoner die online vuurwerk bestelde en liet bezorgen aan de Eikenwede
Zaterdag 19 september 2026