Ruit van woning aan de Kempenaar vernield met vuurwerk: “Een ongelooflijk harde knal”
Maandag 2 december 2019 (46 sec)
BARENDRECHT – In de nacht van vrijdag 29 op zaterdag 30 november is een ruit van een woning aan de Kempenaar vernield. De buurt werd rond half vijf ‘s ochtends gewekt door een harde knal.
Een stuk knalvuurwerk bleek op of nabij een ruit van een woning te zijn afgestoken. “Het dubbelglas en het kozijn zijn vernield door een vuurwerkbom. Het glas is tot achter in de kamer terecht gekomen. Binnen is het een ravage van glas door de gehele kamer. Het raam is inmiddels met hout dicht getimmerd. Het was een ongelooflijk harde knal“, aldus een buurtbewoner: “Heel de week hoor ik al vuurwerk knallen in park Buitenoord en het fietstunneltje.”
De politie is ‘s ochtends ter plaatse gekomen om de vernieling te onderzoeken. Een woordvoerder van de politie kan bevestigen dat het lijkt te zijn gegaan om een stuk vuurwerk. Meer informatie is bij de politiewoordvoerder nog niet bekend omdat er (nog) geen aangifte is gedaan.
Recent nieuws
-
Handhavers gewond geraakt bij aanhouding met verzet Avenue Carré
Zaterdag 15 augustus 2026
-
Politie en douane vinden illegale sigaretten en tabak bij supermarkt op de Middenbaan
Vrijdag 14 augustus 2026
-
Dealer aangehouden na achtervolging, sok met drugs in heg aangetroffen aan de Chopinstraat
Vrijdag 7 augustus 2026
-
Politie ontdekt voor bijna half miljoen euro aan gestolen spullen in loods aan het Zuideinde
Dinsdag 21 juli 2026
-
Van dinsdag t/m vrijdag geen treinen van station Barendrecht; werkzaamheden aan spoor
Maandag 20 juli 2026