Vier jongeren aangehouden bij vechtpartij in de wijk Molenvliet: Kneuzingen en bloeduitstortingen
Maandag 5 augustus 2019 (35 sec)
BARENDRECHT – De politie heeft afgelopen weekend een groep vechtende jongeren uit elkaar moeten halen in de wijk Molenvliet. Agenten werden in de nacht van zaterdag 3 op zondag 4 augustus rond 01:45 uur opgeroepen voor een vechtpartij door zo’n 10 tot 20 jongeren aan de Kronenburgvliet.
De politie heeft ter plaatse 4 personen aangehouden: Het betreft vier jongens in de leeftijd van 15 tot 20 jaar uit Rotterdam en Ridderkerk.
Vechtpartij
De vechtpartij zou op straat bij een woning hebben plaatsgevonden. De politie laat aan BarendrechtNU weten dat het waarschijnlijk om een uit de hand gelopen feestje gaat, maar er wordt nog onderzoek gedaan naar wat er zich die avond precies heeft afgespeeld.
In ieder geval twee personen zijn gewond geraakt. Zij hebben kneuzingen en bloeduitstortingen opgelopen.
Recent nieuws
-
Zaterdag 13 juni: Veteranendag Barendrecht in Oude Dorpskern
Woensdag 10 juni 2026
-
Fatbike controleactie op het gemeentehuisplein, startschot van landelijke campagne
Woensdag 10 juni 2026
-
Jongeren op de vlucht voor politie tijdens The Hunt
Zaterdag 6 juni 2026
-
Drie personenauto’s volledig uitgebrand op bedrijventerrein Bijdorp
Vrijdag 5 juni 2026
-
Stiekem filmen in eigen badkamer: Barendrechter (60) krijgt 150 uur taakstraf
Maandag 1 juni 2026