Beschonken automobilist (23) aangehouden na aanrijding aan de Koperslagerij
Dinsdag 29 januari 2019 (44 sec)
BARENDRECHT – De politie heeft afgelopen nacht een 23-jarige man uit Barendrecht aangehouden voor het rijden onder invloed. De man reed bij de Koperslagerij toen hij in aanrijding kwam met een ander voertuig.
Een getuige laat aan BarendrechtNU weten dat de man in eerste instantie door reed na het ongeval. Toen de dader door de eigenaar van het beschadigde voertuig werd aangesproken, reageerde de brokkenpiloot psychotisch. De politie stelde later bij een blaastest vast dat het alcoholpromillage in zijn bloed te hoog was. De man ontkende in eerste instantie dat hij had gereden, zo laat een woordvoerder van de politie weten.
De getuige laat weten dat tussen de aanrijding en het moment van de aanhouding er meer is gebeurd in de wijk: “Hij heeft meerdere keren (zonder verlichting) als een debiel rondjes door de straat gereden en daarna zijn motor opgeblazen.” De auto moest door een berger worden opgehaald.
Recent nieuws
-
Zaterdag 5 april: Treinen Maasoever Spoorweg gaan weer rijden
Maandag 31 maart 2025
-
Moskee Barendrecht haalt half miljoen euro op: Niet toegestaan op bedrijventerrein Bijdorp onder huidige regels
Dinsdag 25 maart 2025
-
Roparun Doorkomst Barendrecht in afgeslankte vorm verder, doorkomst bij Doormanplein
Dinsdag 25 maart 2025
-
4 weken geen bussen van/naar Station Barendrecht; afsluiting kruising Binnenlandse Baan / Gouwe
Dinsdag 25 maart 2025
-
Openingstijden kermis Barendrecht 2025: Vier en halve dag kermis, start op dinsdag 22 april
Vrijdag 21 maart 2025