Vrouw loopt zwaar letsel op na botsing tegen boom aan de Buitenlandsebaan
Dinsdag 13 november 2012 (57 sec)
Iets voor het middaguur zijn ambulance en politie opgeroepen voor een aanrijding met letsel aan de Buitenlandsebaan op de kruising met de Lindehoevelaan.
Ter plaatse bleek het een eenzijdig ongeval te zijn waarbij een oudere vrouw door onbekende oorzaak tegen een boom is gebotst. De vrouw is na de kruising rechtdoor, over de vluchtheuvel, de tegenliggende baan opgereden. Vervolgens is ze met haar auto tegen een boom tot stilstand gekomen. De oorzaak is onbekend, mogelijk is de vrouw onwel geworden.
Het slachtoffer is door ambulance, politie en brandweerpersoneel uit de auto geholpen. Het was niet nodig om de auto open te knippen, maar de vrouw werd wel direct op de wervelplank en brancard gelegd. Enige tijd later is de vrouw afgevoerd naar het ziekenhuis. Naar verluid heeft de vrouw, die in de 70 jaar oud is, zwaar letsel opgelopen. De vrouw was tevens de enige inzittende in de auto.
De VOG (Verkeersongevallen groep) heeft de situatie vastgelegd door onder andere foto’s te maken en sporen te zoeken. Anderhalf uur later heeft takelbedrijf A. Barendregt de auto opgehaald en afgevoerd. De weg is voor het overige verkeer gedurende de hulpverlening toegankelijk geweest in beide richtingen.
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Slachtoffer gewond bij straatroof door 4 jongens aan de Boeier
Dinsdag 31 maart 2026
-
Speurhond vindt tas met €700.000 in woning aan het Ketelmeer, man (43) aangehouden
Woensdag 25 maart 2026
-
27 april: Aanmelden voor Koningsdag kindervrijmarkt in centrum Barendrecht
Dinsdag 24 maart 2026
-
27 april: Aanmelden voor Koningsdag kindervrijmarkt in winkelcentrum Carnisse Veste
Vrijdag 20 maart 2026
-
Gemeenteraadsverkiezingen Barendrecht 2026
Woensdag 18 maart 2026