Groot gaslek aan het Oosteinde: Aannemer trekt gasleiding kapot
Woensdag 21 maart 2018 (44 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] Tijdens werkzaamheden aan het Oosteinde op bedrijventerrein Dierenstein heeft een aannemer een gasleiding kapot getrokken. Politie en brandweer spreken over een ‘behoorlijk gaslek’, het incident is opgeschaald, meer brandweereenheden zijn ter plaatse gekomen.
De politie heeft het gebied thv Oosteinde/Donk/Zweth momenteel afgesloten. De brandweer heeft om 11:30 uur gemeld dat het lek inmiddels provisorisch is gedicht. Stedin komt ter plaatse om het lek te verhelpen. Er worden in de omgeving metingen verricht, de wind staat richting het naastgelegen spoor. “Lekkage provesorisch gedicht. Gemeten waardes dalen nu snel“, aldus de brandweer.
Update 11:50 uur: De brandweer heeft het incident overgedragen aan Stedin. Het bedrijf gaat aan de slag om het lek te verhelpen.
Foto’s
Middel gaslek samen met @Kazbrd @OD179194 pic.twitter.com/Bqgy7WFdJI
— Kazerne Groene Tuin (@KazGnt) March 21, 2018
Gelukkig lek snel gedicht #stank #nietveilig #oosteinde @BarendrechtnuNL pic.twitter.com/bnRZcHiezI
— Melanie Knijn (@melknijn) March 21, 2018
Recent nieuws
-
Vrouw met veel teveel alcohol op raakt 10 maanden rijbewijs kwijt na veroorzaken ongeval Barendrechtseweg
Vrijdag 8 augustus 2025
-
4-30 aug: Carnisser Baan afgesloten tussen Lijsterbeswede en Vrijenburglaan ivm werkzaamheden aan rotonde
Vrijdag 25 juli 2025
-
Schoolzone bij basisschool De Draaimolen: Draaihekken over weg om auto’s te weren tijdens haal- en brengtijden
Donderdag 24 juli 2025
-
Flowers & Wood in Carnisse Veste stopt als bloemenwinkel: “Niet meer rendabel”, focus naar meubels
Donderdag 24 juli 2025
-
Moskee mag activiteiten van rechter (voorlopig) voortzetten in pand Bijdorpplein, besluit over dwangsom uitgesteld
Woensdag 23 juli 2025