Spoorloper veroorzaakt storing in spoortunnel bij station Barendrecht
Zondag 4 maart 2018 (37 sec)
BARENDRECHT – ProRail heeft het treinverkeer in de spoortunnel van Barendrecht vanavond (Zondag 4 maart 2018) korte tijd stil moeten leggen. Rond kwart voor acht vanavond (Zondag 4 maart 2018) was er geen treinverkeer meer mogelijk tussen Barendrecht en Zwijndrecht door een storing in de tunnelbeveiligingsinstallatie.
De storing ontstond door een stilstaande trein in de tunnel, zo laat ProRail weten. De trein moest stoppen vanwege een spoorloper een stukje verderop in Rotterdam Lombardijen.
Nadat monteurs de beveiligingsinstallatie hadden gereset kon het treinverkeer weer worden opgestart. De eerstvolgende treinen vanaf station Barendrecht hebben tot 20 minuten vertraging opgelopen door het incident. Gebruik de NS reisplanner om te bekijken wanneer de vertraging is opgelost.
Barendrecht-Zwijndrecht> Reparatie aan de tunnelbeveiligingsinstallatie> Geen treinverkeer> Monteurs zijn onderweg.
— Treinverkeersleiding ProRail (@ProRail_VL) March 4, 2018
Recent nieuws
-
Speurhond vindt tas met €700.000 in woning aan het Ketelmeer, man (43) aangehouden
Woensdag 25 maart 2026
-
27 april: Aanmelden voor Koningsdag kindervrijmarkt in centrum Barendrecht
Dinsdag 24 maart 2026
-
27 april: Aanmelden voor Koningsdag kindervrijmarkt in winkelcentrum Carnisse Veste
Vrijdag 20 maart 2026
-
Gemeenteraadsverkiezingen Barendrecht 2026
Woensdag 18 maart 2026
-
51 appartementen Lavendelhof worden gesloopt: Meer betaalbare woningen terugbouwen
Donderdag 12 maart 2026