Drie Rotterdammers aangehouden na mislukte woninginbraak Gouman-Akker
Donderdag 2 maart 2017 (46 sec)
BARENDRECHT – De politie heeft vannacht (Donderdag 2 maart 2017) drie aanhoudingen verricht na een mislukte inbraak. Een alerte getuige gaf vannacht (Donderdag 2 maart 2017) rond 02.00 uur door dat er ingebroken werd bij een woning op de Gouman-Akker in Barendrecht. De bewoners van de woning zijn op vakantie. Er zat braakschade aan het pand maar er was niemand binnen geweest.
De melder gaf een goed signalement door van de twee inbrekers. Agenten vonden hen in de buurt en hielden ze aan. Een derde verdachte reed één straat verderop voorbij in een auto. Hij zocht contact met de aangehouden verdachten waarop politiemensen ook hem aanhielden. Agenten namen zijn auto in beslag. Hierin lag inbrekersgereedschap.
Onderzoek
De politie onderzoekt de betrokkenheid van de drie bij de poging inbraak en kijkt of ze betrokken zijn bij andere misdrijven. De verdachten zijn drie mannen van 17, 19 en 23 jaar en komen uit Rotterdam.
Foto: Agenten doorzoeken de auto van de 3e verdachte (ingezonden foto)
Recent nieuws
-
Vrouw met veel teveel alcohol op raakt 10 maanden rijbewijs kwijt na veroorzaken ongeval Barendrechtseweg
Vrijdag 8 augustus 2025
-
4-30 aug: Carnisser Baan afgesloten tussen Lijsterbeswede en Vrijenburglaan ivm werkzaamheden aan rotonde
Vrijdag 25 juli 2025
-
Schoolzone bij basisschool De Draaimolen: Draaihekken over weg om auto’s te weren tijdens haal- en brengtijden
Donderdag 24 juli 2025
-
Flowers & Wood in Carnisse Veste stopt als bloemenwinkel: “Niet meer rendabel”, focus naar meubels
Donderdag 24 juli 2025
-
Moskee mag activiteiten van rechter (voorlopig) voortzetten in pand Bijdorpplein, besluit over dwangsom uitgesteld
Woensdag 23 juli 2025