Inbraakpoging Operastraat: Bewoner gewekt door gerommel, verdachte rent weg
Woensdag 21 december 2016 (1 min, 6 sec)
BARENDRECHT – Afgelopen nacht heeft er een poging tot inbraak plaatsgevonden in een woning aan de Operastraat. Rond 3:30 uur werd de bewoner wakker door het geluid van gerommel aan de voordeur. Toen hij naar beneden liep en het licht aan deed rende er buiten plots één man weg.
De bewoner wilde achter hem aan gaan, maar het slot bleek in zo’n mate te zijn bewerkt dat de deur niet meer open kon. De verdachte rende weg richting het voetbalveld aan de Cantatelaan/Serenadelaan. De bewoner belde direct 112.
Politie
Rond het tijdstip van de inbraakpoging heeft de politiehelikopter nog even kort boven Barendrecht gevlogen, maar de verdachte is niet meer aangetroffen. De politie heeft vanochtend (Woensdag 21 december 2016) sporen veilig gesteld bij de woning. De cilinder bleek uit het slot te zijn gehaald (vernield/geboord).
Stokje
De bewoner trof ‘s ochtends wel een ‘stokje’ aan bij de voordeur die hij daar zelf niet had geplaatst en niet eerder had gezien. De mogelijkheid bestaat dus dat de woning (om onbekende redenen) eerder is ‘gemarkeerd’.
Buurtpreventie Barendrecht is de komende tijd extra zichtbaar aanwezig. Ze rijden met oranje zwaailichten door de wijken.
Update 22:00: Zojuist heeft er (opnieuw) een inbraak plaatsgevonden in de wijk Bijdorp:
Vandaag (zojuist) tussen 18:00 en 20:00 uur heeft er in de wijk Bijdorp een woninginbraak plaatsgevonden. Verdere details ontbreken nog.
— BarendrechtNU (@BarendrechtnuNL) December 21, 2016
Recent nieuws
-
Aanhouding in Barendrecht op verdenking van ‘ondergronds bankieren en het witwassen van crimineel geld’
Maandag 27 maart 2023
-
Auto op zijn kop in sloot Lorentzweg, verdachte (30) voor de rechter: “Dood door schuld 10-jarige jongen”
Vrijdag 24 maart 2023
-
Nieuw op de Middenbaan: De Schalm Tandtechniek
Woensdag 22 maart 2023
-
Erepenning voor Arnold Sluijs
Dinsdag 21 maart 2023
-
Avondvierdaagse 2023 start 5 juni bij BLOK0180: “Na afwezigheid van twee jaar kunnen en mogen we weer”
Dinsdag 21 maart 2023