Aanrijding afrit A15 bij kruispunt van Dierensteinweg
Donderdag 14 juli 2016 (42 sec)
BARENDRECHT – Vanochtend (Donderdag 14 juli 2016) rond 11:00 uur heeft er een aanrijding plaatsgevonden op de afrit van de A15 naar de Dierensteinweg. De afrit is momenteel (11:38) nog dicht voor de afhandeling van het incident. De voertuigen zullen worden geborgen en het wegdek gereinigd. De afrit is sinds 11:15 afgesloten.
Twee voertuigen zijn betrokken bij het ongeval. Eén persoon is meegenomen in de ambulance. Beide auto’s raakten beschadigd. Een Porsche heeft schade aan de voorzijde, het andere voertuig lijkt te zijn geraakt in de zijkant.
Vanwege het ongeval is het momenteel drukker op en rond het kruispunt bij de Dierensteinweg.
Update 12:10: Nu een aanrijding op de A15 zelf tussen auto en vrachtwagen.
Update 12:12: De afrit zal zo weer worden vrijgegeven.
Aanrijding 2 voertuigen op de #A15 re #afrit #barendrecht. #afrit is dicht ivm #berging en reinigen wegdek. pic.twitter.com/K2hOveIsiF
— Weginsp. Michael (@WIS_Mike) July 14, 2016
Recent nieuws
-
Zondag 6 juli: Nederlands Kampioenschap BMX Racing bij Fietscrossclub Barendrecht
Vrijdag 27 juni 2025
-
5 en 6 juli: Gratis Jazz evenementen in Het Kruispunt en de Bethelkerk
Donderdag 26 juni 2025
-
64 nieuwbouw appartementen Zeeheldenbuurt (sociale huur) vanaf 2 juli op Woonnet Rijnmond
Woensdag 25 juni 2025
-
Dwangsom van €20.000 opgelegd om activiteiten van Islamitisch centrum Barendrecht aan Bijdorpplein te stoppen
Woensdag 25 juni 2025
-
Friendswonen, laatste inschrijfmogelijkheid: Kans voor jongeren op woonruimte in Lagewei
Woensdag 25 juni 2025