Brandweer blust zelf aangestoken brandje op de Bongerd
Dinsdag 28 mei 2013 (35 sec)
BARENDRECHT – Gisteravond (Maandag 27 mei 2013) om kwart voor zeven werden beide brandweerauto’s uit Barendrecht met spoed opgeroepen voor een buitenbrand aan de Dierensteinweg.
Het bleek te gaan om een ‘afscheids-uitruk’ voor een brandweerman die al 27 jaar als bevelvoerder actief was voor de brandweer Barendrecht. Een aantal collega’s van de betreffende bevelvoerder hadden zelf een ‘buitenbrand’ gemaakt op een terrein naast de parkeerplaats op sportpark de Bongerd. Vervolgens werd er een ‘echte 112 melding’ (P2000 bericht) uitgestuurd om alle brandweerlieden op te roepen naar de buitenbrand. Hier heeft de bevelvoerder zelf het brandje van zijn laatste uitruk mogen blussen.
Benieuwd of je zelf geschikt bent om bij de brandweer te gaan? Kijk dan op de website van de brandweer van Barendrecht.
Video: JordiFun, BarendrechtNU
(Op alle video's berust copyright. Video's mogen zonder toestemming v.d. maker niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Nieuw aan de Gouwe: The Ginger Daycare, dagopvang voor honden
Vrijdag 17 april 2026
-
Openingstijden kermis Barendrecht 2026
Vrijdag 17 april 2026
-
Supermarkt Lidl Carnisse Veste opent op dinsdag 19 mei de deuren
Zondag 12 april 2026
-
HCB Dames 1 schrijft historie met halve finaleplaats in bekertoernooi
Zondag 12 april 2026
-
Rotonde Boezemweg-Ziedewij krijgt extra ontsluiting
Vrijdag 10 april 2026