Vandalen spuiten in paasweekend graffiti op ramen van basisschool De Ark
Dinsdag 29 maart 2016 (41 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] Het afgelopen paasweekend hebben één of meer vandalen ramen van het gebouw van basisschool De Ark met graffiti beklad. Op foto’s die zijn verspreid door de politie zijn bekladde panelen, ramen en een brievenbus te zien.
De politie vraagt getuigen die iets hebben gezien van de vernielingen in de wijk Buitenoord om zich te melden bij de politie via telefoonnummer 0900-8844.
Update: Elders in de wijk zouden mogelijk nog meer objecten met graffiti zijn bespoten (zie onderstaande foto).
Foto’s
Getuigen gez voor #graffiti #paasweekend bij basisschool de Ark #Barendrecht. Iets gezien 09008844 pic.twitter.com/VCeBYTVWkg
— Remy Hartog (@POL_Hartog) March 29, 2016
@BarendrechtnuNL @POL_Hartog Verkeersbord op Middeldijk, bij Ter Leede, is ook beklad. pic.twitter.com/EHEwT1X9hG
— Kees Takken (@cjtakken) March 29, 2016
@BarendrechtnuNL @POL_Hartog Nog een. pic.twitter.com/3vZVd8T6Ss
— Kees Takken (@cjtakken) March 29, 2016
Recent nieuws
-
Zondag 6 juli: Nederlands Kampioenschap BMX Racing bij Fietscrossclub Barendrecht
Vrijdag 27 juni 2025
-
5 en 6 juli: Gratis Jazz evenementen in Het Kruispunt en de Bethelkerk
Donderdag 26 juni 2025
-
64 nieuwbouw appartementen Zeeheldenbuurt (sociale huur) vanaf 2 juli op Woonnet Rijnmond
Woensdag 25 juni 2025
-
Dwangsom van €20.000 opgelegd om activiteiten van Islamitisch centrum Barendrecht aan Bijdorpplein te stoppen
Woensdag 25 juni 2025
-
Friendswonen, laatste inschrijfmogelijkheid: Kans voor jongeren op woonruimte in Lagewei
Woensdag 25 juni 2025