Station Barendrecht ontruimd na brandalarm
Zaterdag 13 april 2013 (43 sec)
De brandweer is om tien over half een met spoed opgeroepen naar de spoortunnel van het NS station in Barendrecht. Twee brandweerauto’s, de officier van dienst en de adviseur gevaarlijke stoffen werden hiervoor opgeroepen.
Ter plaatse was het station al ontruimd, enkele honderden reizigers waren van de perrons ontruimd. Ondertussen was de brandweer al druk met het zoeken naar de oorzaak van de melding. Inmiddels is bekend dat iemand de drukknop van de brandmelder heeft ingedrukt terwijl er geen sprake was van brandgevaar.
Voor dit incident is er ook een ambulance, samen met de officier van dienst geneeskunde, opgeroepen. Dit is waarschijnlijk gedaan uit voorzorg aangezien er geen sprake was van gevaar.
Het treinverkeer lag ten tijde van de brandmelding volledig stil. Inmiddels word het treinverkeer weer opgestart, zo heeft de NS laten weten. Wanneer er weer volgens de dienstregeling wordt gereden, is nog niet bekend.
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Zaterdag 5 april: Treinen Maasoever Spoorweg gaan weer rijden
Maandag 31 maart 2025
-
Moskee Barendrecht haalt half miljoen euro op: Niet toegestaan op bedrijventerrein Bijdorp onder huidige regels
Dinsdag 25 maart 2025
-
Roparun Doorkomst Barendrecht in afgeslankte vorm verder, doorkomst bij Doormanplein
Dinsdag 25 maart 2025
-
4 weken geen bussen van/naar Station Barendrecht; afsluiting kruising Binnenlandse Baan / Gouwe
Dinsdag 25 maart 2025
-
Openingstijden kermis Barendrecht 2025: Vier en halve dag kermis, start op dinsdag 22 april
Vrijdag 21 maart 2025