Auto’s in brand aan de Vlierwede
Maandag 28 september 2015 (59 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] Afgelopen nacht werd de brandweer vanuit Rotterdam om vijf over half één gealarmeerd voor een voertuigbrand aan de Vlierwede. Een klein brandweervoertuig kwam met spoed ter plaatse.
Autobrand
In de straat bleek een geparkeerde auto in de brand te staan, een auto die ernaast stond raakte eveneens beschadigd. Een buurtbewoner liet weten een knal te hebben gehoord. Het is niet duidelijk of deze knal de brand heeft veroorzaakt, of dat de knal werd veroorzaakt door de al brandende auto.
De politie weigerde vandaag (Maandag 28 september 2015) om op vragen over het incident te reageren, maar gezien de situatie lijkt brandstichting aannemelijk. Verdere details ontbreken vooralsnog. De politie heeft vanochtend (Maandag 28 september 2015) nog wel onderzoek verricht bij de voertuigen waarna deze zijn afgevoerd door een bergingsbedrijf.
Heeft u iets gezien/gehoord m.b.t dit incident? Info is welkom via nieuws@barendrechtnu.nl (of via contact)
De brandweer gaat met spoed naar #Vlierwede in #Barendrecht #voertuigbrand [00:37] http://t.co/RGW2hvwDjW
— BarendrechtnuNL 112 (@Barendrecht_112) September 27, 2015
Foto’s
Nachtdienst 3/3 voertuigbrand #vlierwede #barendrecht pic.twitter.com/gQfsrIXQ9x
— Anton Advokaat (@POL_Advokaat) September 27, 2015
2 uitgebrande auto’s getakeld aan@de vlierwede in #Barendrecht pic.twitter.com/O4zrspLr4P
— Berging A.Barendregt (@ABarendregtBV) September 28, 2015
Recent nieuws
-
FlexFlitser langs Portlandse Baan: 11.069 boetes voor hardrijders in 2025
Vrijdag 20 februari 2026
-
Man (37) aangehouden na diefstal van gereedschap tijdens werkzaamheden bij Kruidvat Middenbaan
Vrijdag 20 februari 2026
-
Asfalt op deel van Carnisser Baan laat los, maximum snelheid tijdelijk naar 30km/u
Vrijdag 20 februari 2026
-
BVV Barendrecht viert 100-jarig bestaan en ontvangt Waarderingsoorkonde: “Voor iedereen die zich inzet voor BVV”
Donderdag 12 februari 2026
-
16 feb: Begin werkzaamheden Kilweg: Eén rijbaan per richting definitief afgesloten, geluidsscherm langs de weg
Vrijdag 6 februari 2026