29 t/m 31 mei: Portlandse Baan afgesloten in verband met wegwerkzaamheden
Maandag 22 mei 2017 (49 sec)
BARENDRECHT – Van maandag 29 tot en met woensdag 31 mei worden werkzaamheden uitgevoerd aan de Portlandse Baan tussen de rotonde Biezenlaan (Rhoon) tot de Korte Koedoodsedijk. Er worden reparaties uitgevoerd in het asfalt, de markeringen worden verwijderd en er wordt een nieuwe toplaag aangebracht. Na ongeveer een week worden de markeringen opnieuw aangebracht.
De werkzaamheden starten ’s avonds om 21.00 uur en duren ongeveer tot 03.00 uur. De werkzaamheden veroorzaken enige geluidhinder.
Fasen
- Fase 1 (maandag 29 mei) Biezenlaan tot Bakkersparkweg van 21.00 tot 03.00 uur
- Fase 2 (dinsdag 30 mei) Bakkersparkweg tot rotonde Smitshoeksebaan van 21.00 tot 03.00 uur
- Fase 3 (woensdag 31 mei) vanaf rotonde Smitshoeksebaan tot de Korte Koedoodsedijk van 21.00 tot 03.00 uur
Omleiding
Tijdens de werkzaamheden zijn de Portlandse Baan en de verbindingswegen vanuit de wijk met de Portlandse Baan afgesloten. De wooneilanden zijn te bereiken en te verlaten via de bruggen die, aan de zuidelijke kant, de eilanden met elkaar verbinden. Het verkeer wordt ter plaatse door verkeersregelaars geregeld. De omleidingsroute wordt met borden aangegeven.
RET verzorgt tijdens de werkzaamheden de busdienst met kleine bussen.
Recent nieuws
-
Gemeente is gebrek aan handhaving Oude Maas beu, eist per direct ingrijpen van recreatieschap
Dinsdag 16 juni 2026
-
15 jun – 21 aug: Afsluitingen door werkzaamheden aan Smitshoekse Baan
Vrijdag 12 juni 2026
-
Zaterdag 13 juni: Veteranendag Barendrecht in Oude Dorpskern
Woensdag 10 juni 2026
-
Fatbike controleactie op het gemeentehuisplein, startschot van landelijke campagne
Woensdag 10 juni 2026
-
Jongeren op de vlucht voor politie tijdens The Hunt
Zaterdag 6 juni 2026