Burgemeester van Belzen opgenomen in het ziekenhuis, installatie van kinderburgemeester uitgesteld
Dinsdag 18 september 2018 (45 sec)
BARENDRECHT – De geplande installatie van de kinderburgemeester tijdens de raadsvergadering van vanavond (Dinsdag 18 september 2018) is wegens ziekte van de burgemeester uitgesteld (ontsteking in het been). In overleg met betrokkenen is besloten de installatie van de kinderburgemeester uit te stellen tot de volgende raadsvergadering, op 16 oktober 2018.
Op 20 juni jongstleden is Anaïs Swirc (foto) gekozen als kinderburgemeester voor het komend schooljaar.
Ziekenhuis
Burgemeester Jan van Belzen is wegens een infectie opgenomen in het Maasstad Ziekenhuis voor een antibioticakuur. Hij verwacht volgende week zijn werkzaamheden weer te kunnen oppakken. De raadsvergadering van vanavond (Dinsdag 18 september 2018) wordt voorgezeten door de plaatsvervangend voorzitter en nestor van de raad, de heer Dirk Vermaat.
Update 25 sept
Burgemeester van Belzen kan deze week zijn taken nog niet hervatten. Vorig week werd hij opgenomen in het ziekenhuis ivm een ontsteking in zijn been. (eerdere artikel: https://t.co/P3lerJZReb) #Barendrecht pic.twitter.com/fvSpZra7ng
— BarendrechtNU (@BarendrechtnuNL) September 25, 2018
Recent nieuws
-
31 dec: Gratis vuurwerkshow om 19:00u bij Wesdijk Vuurwerk aan de Barendrechtseweg / Middeldijk
Dinsdag 30 december 2025
-
Accupakket van elektrische heftruck in brand bij The Greenery Barendrecht
Maandag 29 december 2025
-
7 jan: 50 eurocent per ingeleverde kerstboom
Zondag 28 december 2025
-
Twee mannen aangehouden na schietincident op parkeerplaats McDonald’s Barendrecht
Woensdag 24 december 2025
-
Meerdere schoten op parkeerplaats McDonald’s Barendrecht: Geen daders in beeld, geen gewonden
Maandag 22 december 2025