Miller & Monroe opent deuren op de Middenbaan in voormalige pand Charles Vögele
Woensdag 11 oktober 2017 (48 sec)
BARENDRECHT – De voormalige Charles Vögele winkel in het centrum van Barendrecht heeft plaats gemaakt voor “Miller & Monroe”. De kledingwinkel heeft eind september haar deuren geopend in de overdekte passage aan de Middenbaan 36. “Een nieuw concept voor hem en haar”, aldus de winkelketen.
“Ontdek ons uitgebreide assortiment. Hier vindt u nieuwe merken als Zerres, Cecil, Street One, Zabaione voor dames en Petrol, LERROS voor heren, maar ook merken met vertrouwde pasvormen vindt u bij MILLER&MONROE. Fijne mode voor een fijne prijs.”
Overname
Vidrea Retail, het bedrijf dat de Nederlandse tak van Charles Vögele overnam, is de eigenaar van Miller & Monroe. Tevens zal een deel van de collectie van Witteveen in de nieuwe multimerkenketen verkrijgbaar zijn. Miller & Monroe zal zich vooral richten op mannen en vrouwen vanaf 40 jaar. (via FD).
Openingstijden
De openingstijden van Miller & Monroe, zoals vastgesteld op 11 oktober 2017, zijn als volgt:
- Maandag: 09:00 – 17:30
- Dinsdag: 09:00 – 17:30
- Woensdag: 09:00 – 17:30
- Donderdag: 09:00 – 17:30
- Vrijdag: 09:00 – 20:00
- Zaterdag: 09:00 – 17:00
- Zondag: gesloten
Recent nieuws
-
Gemeente zet kerstboominzameling toch door met twee alternatieven: Inzameling en ophalen
Vrijdag 9 januari 2026
-
UPDATE: Kerstboominzameling dit jaar geannuleerd, extreem druk bij de buitendiensten
Donderdag 8 januari 2026
-
Geen kermis op Koningsdag 2026 en bezoekersaantal voor feest op Doormanplein gehalveerd
Woensdag 7 januari 2026
-
Kerstboominzameling uitgesteld naar woensdag 14 januari: €0,50 per boom
Dinsdag 6 januari 2026
-
88-jarige slachtoffer van babbeltruc aan Dorpsstraat, minderjarige verdachte aangehouden
Maandag 5 januari 2026