Leerlingen Dalton steunen ernstig zieke medeleerlingen door verkoop cupcakes
Vrijdag 10 april 2015 (45 sec)
BARENDRECHT – Door elkaar en voor elkaar moeten de 3 leerlingen van het Dalton Lyceum in Barendrecht gedacht hebben toen zij de eieren, bloem en melk door elkaar heen mixten.
Zieke leerlingen helpen
Margriet, Claire en Romina uit havo 3 wilden met de uitvoering van de maatschappelijke stage graag het verschil maken en de maatschappelijke stage benutten om met de cupcake actie twee ernstig zieke leerlingen van het Dalton Lyceum in het zonnetje te zetten.
Cupcake actie
Om hiervoor geld in te zamelen hebben zij met medewerking van Dick de Man, filiaalmanager van de Jumbo aan het Onderlangs in Barendrecht, ingrediënten ingekocht waarbij de Jumbo een aantal ingrediënten gesponsord heeft.
De actie was binnen de school een groot succes en de gebakken cupcakes vonden tijdens de pauze gretig aftrek bij de medescholieren. Hoe Margriet, Claire en Romina het geld gaan besteden zal in samenspraak gaan met de ouders en de betreffende leerlingen.
Recent nieuws
-
FlexFlitser langs Portlandse Baan: 11.069 boetes voor hardrijders in 2025
Vrijdag 20 februari 2026
-
Man (37) aangehouden na diefstal van gereedschap tijdens werkzaamheden bij Kruidvat Middenbaan
Vrijdag 20 februari 2026
-
Asfalt op deel van Carnisser Baan laat los, maximum snelheid tijdelijk naar 30km/u
Vrijdag 20 februari 2026
-
BVV Barendrecht viert 100-jarig bestaan en ontvangt Waarderingsoorkonde: “Voor iedereen die zich inzet voor BVV”
Donderdag 12 februari 2026
-
16 feb: Begin werkzaamheden Kilweg: Eén rijbaan per richting definitief afgesloten, geluidsscherm langs de weg
Vrijdag 6 februari 2026