Vrijwilligers ontvangen Barendrechtse Pluim voor organiseren Kerstfeest eenzame ouderen
Vrijdag 2 maart 2018 (1 min, 2 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] Vanmiddag (Vrijdag 2 maart 2018) ontvingen vier vrijwilligers een Barendrechtse Pluim uit handen van burgemeester Van Belzen. Dit gebeurde in restaurant PannenkoekenTijd aan het Havenhoofd in Barendrecht.
Deze vier vrijwilligers hebben zich tijdens de Kerstdagen belangeloos ingezet voor eenzame ouderen. Hier wilde burgemeester Van Belzen hen graag persoonlijk voor bedanken.
Kerstfeest
Renate Buik, Fred Buik, Nel Middendorp en Sandra de Haas da Cruz kregen de Pluim omdat zij in 2017 voor de tweede keer een Kerstfeest hebben georganiseerd voor eenzame ouderen in restaurant PannenkoekenTijd, waar mevrouw De Haas da Cruz eigenaresse van is. Een feest dat mede dankzij donaties mogelijk was.
Fred Buik is drie ochtenden in de week actief als vrijwilliger in Borgstede en De Elf Ranken. Tijdens zijn vrijwilligerswerk komt hij soms trieste situaties tegen van ouderen die in eenzaamheid leven. Dit was voor mevrouw Buik de aanleiding om in 2016 voor het eerst het Kerstfeest voor eenzame ouderen te organiseren.
Foto: Burgemeester van Belzen met Renate Buik, Fred Buik en Sandra de Haas da Cruz
Nog een aantal extra foto’s van afgelopen vrijdagmiddag: Burgemeester van Belzen reikt de Barendrechtse pluim uit aan vrijwilligers die zich de afgelopen 2 jaar hebben ingezet voor een kerfsfeest voor ouderen: https://t.co/S4bPxX3EDv pic.twitter.com/6bZcFEFrdj
— BarendrechtNU (@BarendrechtnuNL) March 4, 2018
Recent nieuws
-
Automobilist botst op paal langs Dierensteinweg na ongeval op rotonde
Woensdag 4 februari 2026
-
Schoolgebouw aan Petrus Camperstraat krijgt anti-kraak woonruimtes voor jongeren uit Barendrecht
Woensdag 4 februari 2026
-
Pakket- en fietsreparatiepunt ‘Het Zijspoor’ verhuisd van station Barendrecht naar de Gouwe
Vrijdag 23 januari 2026
-
Nieuw op de Middenbaan: Huidtherapeut Derméa Clinic
Woensdag 21 januari 2026
-
Spaanse Bar Carino binnenkort nieuw op ‘t Vlak
Dinsdag 20 januari 2026