Aanmelden voor kofferbakverkoop bij De Kleine Duiker op 23 juni
Vrijdag 6 april 2018 (1 min, 4 sec)
BARENDRECHT – Op zaterdag 23 juni zal er weer een grote kofferbakverkoop plaatsvinden bij De Kleine Duiker. Tijdens deze verkoop kunnen particulieren hun tweedehands spulletjes letterlijk vanuit de kofferbak van hun auto verkopen.
Wilt u deelnemen aan de kofferbakverkoop, meldt u dan aan via: kofferbakverkoop-kleineduiker.nl. Een plaats om te verkopen kost €15. Voor bezoekers is de toegang gratis.
Verkoop vanuit de schapenwei
De kofferbakverkoop van zaterdag 23 juni 2018 zal plaatsvinden van 10.00 uur tot 16.30 uur en wordt dit jaar voor de zevende keer georganiseerd. Tijdens deze verkoop kunnen meer dan 200 particulieren hun tweedehands spulletjes letterlijk vanuit de kofferbak van hun auto verkopen.
Ook heeft iedereen een stuk grond van 2 bij 3 meter achter de auto tot zijn beschikking om de tweedehands spullen uit te stallen. Dus zonder te sjouwen heb je binnen een mum van tijd je plekje ingericht en sta je gezellig met andere verkopers in de schapenwei op het terrein van de Kleine Duiker. Natuurlijk is er iets te eten en te drinken. U bent dus verzekerd van een gezellige dag.
De toegang voor het publiek is gratis. De Kleine Duiker ligt op maar e en paar minuten van de A29. Wilt u deelnemen aan de kofferbakverkoop, meldt u dan aan via: kofferbakverkoop-kleineduiker.nl of kijk op dekleineduiker.nl
Artikelfoto: De kofferbakverkoop bij De Kleine Duiker in 2016.
Recent nieuws
-
VIDEO: Man ramt politie met gestolen auto, rijdt zich klem op fietsersbrug Meerwedesingel en slaat te voet op de vlucht
Vrijdag 6 juni 2025
-
Zaterdag 24 en zondag 25 mei: Geen treinen vanaf station Barendrecht
Woensdag 21 mei 2025
-
Jut & Jul Kids sluit winkel op de Middenbaan, uitverkoop gestart
Maandag 19 mei 2025
-
19 – 23 mei: Zwemvierdaagse in Inge de Bruijn Zwembad
Zaterdag 17 mei 2025
-
24 mei: Activiteiten en live demonstratie schaapscheren bij De Kleine Duiker
Zaterdag 17 mei 2025