Bibliotheek Carnisselande start in februari met gratis internetcursus voor beginners
Woensdag 10 januari 2018 (1 min)
BARENDRECHT – Klik & Tik, dé internetcursus voor beginners zal vanaf volgende maand gratis worden aangeboden in de bibliotheek in Carnisselande. De cursus omvat wekelijks anderhalf uur gratis begeleiding door speciale internetcoaches.
Vanaf februari zitten er elke dinsdag internetcoaches klaar tussen 10.30 en 12.00 uur in Bibliotheek Carnisselande. De toegang is gratis, maar aanmelden is verplicht. Dit kan bij de balie van de bibliotheek of door te mailen naar evanoost@debibliotheekaanzet.nl. Met elke week anderhalf uur begeleiding doorloopt ieder in zijn eigen tempo de cursus.
Aan de slag
Internet is niet meer weg te denken uit ons leven. Winkelen, vakanties boeken, bankzaken regelen en informatie zoeken over de meest uiteenlopende zaken: het gebeurt steeds meer online. Voor wie nog niet goed weet hoe dat werkt, is er de gratis cursus Klik & Tik, het internet op.
De cursus “Klik & Tik, het internet op” is onderdeel van Oefenen.nl. De volgende onderwerpen komen tijdens de cursus aan bod:
- Het internet op
- Websites bekijken
- Zoeken met een zoekmachine
- Invullen en aanvragen, formulieren
- E-mailen
- Downloaden
Praktische informatie
- Wat: Cursus Klik & Tik, het internet op
- Wanneer: vanaf februari, elke dinsdag van 10.30 – 12.00 uur
- Waar: Bibliotheek Carnisselande
- Toegang: gratis, aanmelden via de balie of evanoost@debibliotheekaanzet.nl.
Recent nieuws
-
Binnenkort nieuw aan het Onderlangs: Pilates studio “Pilates Society”
Zaterdag 1 november 2025
-
Van 12:00 – 16:00 uur: Griezelen in winkelcentrum Carnisse Veste
Zaterdag 1 november 2025
-
Twee jaar cel voor babbeltruc oplichter die werd opgepakt aan de Kempenaar… en daarna nog 3x iemand heeft opgelicht
Vrijdag 31 oktober 2025
-
Kipperij opent eind november nieuw op de Middenbaan
Donderdag 30 oktober 2025
-
30-31 oktober: Volledige afsluiting 1e Barendrechtseweg bij spoorviaduct
Vrijdag 24 oktober 2025