Vanmiddag 15:30: Tafeltennis instuif voor kinderen door Taveba in sporthal Riederpoort
Dinsdag 3 oktober 2017 (45 sec)
BARENDRECHT – Vanmiddag (Dinsdag 3 oktober 2017) van 15.30 tot 17.00 uur is er een grote tafeltennis instuif in sporthal Riederpoort in Barendrecht. Tafeltennisvereniging Barendrecht (Taveba) organiseert deze instuif in samenwerking met MJ tafeltennis.
MJ tafeltennis is gespecialiseerd in het organiseren van clinics en instuiven. Zij zullen dan ook voor de instuif de hele dag clinics verzorgen op CBS Smitshoek.
Tafeltennis
Je kunt bij de instuif kennis maken met tafeltennis. Je kunt echt tafeltennissen, maar er zijn ook leuke spelletjes. Doordat de spelletjes heel laagdrempelig zijn, kunnen ook jonge kinderen meedoen met de instuif. De instuif is voor alle kinderen vanaf ongeveer 5-6 jaar en iedereen is welkom.
Na de instuif zal er op maandag 9 oktober van 16.00 – 17.00 uur een nieuwe beginnersgroep starten tot en met 9 jaar in sporthal Riederpoort.
Ingezonden foto’s: Tafeltennis clinics en de instuif vanmiddag (Dinsdag 3 oktober 2017) bij Taveba in de Riederpoort (https://t.co/osoz1zSQBB) #Barendrecht pic.twitter.com/kzGRnBJyIJ
— BarendrechtNU (@BarendrechtnuNL) October 3, 2017
Recent nieuws
-
Handhavers gewond geraakt bij aanhouding met verzet Avenue Carré
Zaterdag 15 augustus 2026
-
Politie en douane vinden illegale sigaretten en tabak bij supermarkt op de Middenbaan
Vrijdag 14 augustus 2026
-
Dealer aangehouden na achtervolging, sok met drugs in heg aangetroffen aan de Chopinstraat
Vrijdag 7 augustus 2026
-
Politie ontdekt voor bijna half miljoen euro aan gestolen spullen in loods aan het Zuideinde
Dinsdag 21 juli 2026
-
Van dinsdag t/m vrijdag geen treinen van station Barendrecht; werkzaamheden aan spoor
Maandag 20 juli 2026