16-jarige Barendrechtse inbreker gewond bij inbraak Rotterdam
Zaterdag 5 april 2014 (52 sec)
BARENDRECHT/ROTTERDAM – [Foto’s] Zaterdagavond heeft de politie drie jongens aangehouden na een melding van een inbraak op de Kortedreef in Rotterdam. Daarbij zijn waarschuwingsschoten gelost. Naar de vierde dader wordt nog gezocht. Twee van de vier verdachten zijn 16-jarige jongens uit Barendrecht, één van hen raakte gewond bij de inbraakpoging.
Buurtbewoners melden even voor 18.00 uur een inbraak op de Kortedreef in Rotterdam. Agenten vinden in de tuin een jongen met verwondingen aan zijn hand. De ruit aan de achterzijde is ingeslagen. De 16-jarige jongen uit Barendrecht is aangehouden.
Getuigen melden dat drie andere jongens zijn weggevlucht. Kort daarna zien agenten in de directe omgeving twee jongens die aan het signalement voldoen. Bij de aanhouding van deze jongens zijn waarschuwingsschoten gelost. Het gaat om een 16-jarige en 17-jarige jongen uit Barendrecht en Rotterdam. De politie is nog op zoek naar de vierde dader en doet verder onderzoek.
#Kortedreef #Rotterdam : Foto 2 pic.twitter.com/8BBVK5BPnT
— Nieuws op Beeld (@nieuwsopbeeld) April 5, 2014
#Kortedreef #Rotterdam : Foto van locatie pic.twitter.com/DiY22bB4gd
— Nieuws op Beeld (@nieuwsopbeeld) April 5, 2014
Recent nieuws
-
14-jarige jongen zwaar mishandeld aan Swarttouwhaven: Veelvuldig tegen hoofd geschopt
Vrijdag 25 september 2026
-
Nachtafsluitingen bij werkzaamheden 2e en 3e Barendrechtseweg, nieuwe drempel op 1e Barendrechtseweg
Maandag 21 september 2026
-
Boete voor inwoner die online vuurwerk bestelde en liet bezorgen aan de Eikenwede
Zaterdag 19 september 2026
-
Vrachtwagen belandt naast oprit A15 bij de Dierensteinweg
Vrijdag 18 september 2026
-
Taakstraf voor vrouw (33) na dodelijk ongeval op A15 Barendrecht: “Onvoorzichtig en onoplettend gereden”
Donderdag 17 september 2026