Personenauto’s en vrachtwagen beschadigd door object op A29 bij Heinenoordtunnel
Dinsdag 15 mei 2018 (52 sec)
BARENDRECHT – Vanochtend (Dinsdag 15 mei 2018) rond half negen hebben meerdere voertuigen schade opgelopen door een object op de A29. Bij de uitgang van de Heinenoordtunnel richting Rotterdam lag een (vermoedelijk) onderdeel van een vrachtwagencontainer op de rijbaan.
Drie bergingsvoertuigen moesten ter plaatse komen om beschadigde voertuigen af te voeren.
Lek
“Bij de uitgang aan de Barendrechtse zijde in de richting van Rotterdam raakte diverse personenauto’s en vrachtwagens lek door een object op de rijbaan. Tot aan de afrit stonden voertuigen op de vluchtstrook“, aldus de Politie. Volgens Rijkswaterstaat zijn 4 personenauto’s en een vrachtwagen afgevoerd.
Alle betrokkenen zijn met de schrik vrijgekomen, niemand raakte gewond. De politie zoekt nog uit hoe het object op de weg kon komen: “Hoe het object op de weg is gekomen is niet duidelijk. Heeft u iets gezien dan vragen wij u contact op te nemen via 0900-8844.”
Een stuk ijzer is de boosdoener in de #A29 Heinenoordtunnel richting Rotterdam. Meerdere voertuigen zijn erover heen gereden en dit alles veroorzaakt flink wat file. pic.twitter.com/CnkJiCGKJJ
— Rijkswaterstaat Verkeersinformatie (@RWSverkeersinfo) May 15, 2018
Recent nieuws
-
Nieuwe NS dienstregeling: Meer treinen op zaterdag vanaf station Barendrecht
Woensdag 10 december 2025
-
Stiller asfalt op de A15 bij Carnisselande, vervanging in 2026 en 2027
Woensdag 10 december 2025
-
Za 13 dec: Winterevenement in Carnisse Veste
Woensdag 10 december 2025
-
Zaterdag 13 dec: WinterFeest Barendrecht van de Middenbaan tot aan de Oude Dorpskern
Zondag 7 december 2025
-
Nieuwe rolbanden in gebruik genomen in Carnisse Veste: Gebak voor het winkelend publiek
Zaterdag 6 december 2025