Hond te water geraakt en overleden aan de Zuidersingel
Zondag 19 november 2017 (53 sec)
BARENDRECHT – De hulpdiensten zijn gisteravond (Zaterdag 18 november 2017) gealarmeerd voor een melding van een dier te water aan de Zuidersingel, ter hoogte van het Braassemermeer. Al snel na de eerste melding werd ook een ambulance met spoed gealarmeerd.
Een vrouw bleek het water in te zijn gegaan nadat haar hond in het water terecht was gekomen en daarbij onder water verdween.
Hond overleden
De brandweer heeft met twee oppervlakteredders de bodem van de singel doorzocht, hierbij is de hond gevonden. Het dier was toen al overleden. Brandweerlieden hebben de overleden hond uit het water gehaald en overgedragen aan de dierenambulance. De vrouw is ter controle meegegaan in de ambulance, zo laat brandweer Barendrecht weten.
Hoe het ongeval kon gebeuren is vooralsnog niet bekend (tips).
Hond gevonden en uit het water. Het diertje is mee met de dierenambulance. Mevrouw was achter de hond aangegaan en gaat voor controle mee met @AmbulanceZorgRR #hulpaanmensendier
— BrandweerBarendrecht (@Kazbrd) November 18, 2017
#Zuidersingel Brandweer gaat met spoed ter plaatse, zou iets aan de hand zijn met hond(en) die in/onder water zijn geraakt. #Barendrecht
— BarendrechtNU (@BarendrechtnuNL) November 18, 2017
Recent nieuws
-
Jongeren op de vlucht voor politie tijdens The Hunt
Zaterdag 6 juni 2026
-
Drie personenauto’s volledig uitgebrand op bedrijventerrein Bijdorp
Vrijdag 5 juni 2026
-
Stiekem filmen in eigen badkamer: Barendrechter (60) krijgt 150 uur taakstraf
Maandag 1 juni 2026
-
20 juni: Midzomer Festival 2026 Carnisse Veste met braderie, gratis kermis, optredens en vuurwerkshow
Zaterdag 30 mei 2026
-
Automobilist onder invloed ramt geparkeerde auto’s aan de Arent Maertensvliet en wordt aangehouden: “Ik weet nergens van”
Vrijdag 29 mei 2026