Mannen met bivakmuts proberen schuifpui open te breken aan Van der Dussenvliet
Woensdag 19 juli 2017 (38 sec)
BARENDRECHT – Afgelopen nacht heeft er omstreeks 2:30 uur een poging tot inbraak plaatsgevonden aan de Van der Dussenvliet. De twee verdachten werden door de bewoner betrapt waarna ze de benen namen.
Het tweetal was donker gekleed en droeg bivakmutsen. De politie is direct ingeschakeld en heeft in de omgeving gezocht maar de mannen niet meer aangetroffen.
Schuifpui
De twee mannen probeerden om half drie vannacht (Woensdag 19 juli 2017) de schuifpui van de woning open te breken. De bewoner zag de mannen en toen zij hem zagen sloegen ze op de vlucht. De pui is beschadigd geraakt bij de inbraakpoging.
Update: Foto van de schade die de inbrekers hebben aangericht aan de schuifpui – https://t.co/PWwgCC03iK #Dussenvliet #Barendrecht pic.twitter.com/kXmsgeqxjH
— BarendrechtNU (@BarendrechtnuNL) July 20, 2017
Recent nieuws
-
Jut & Jul Kids sluit winkel op de Middenbaan, uitverkoop gestart
Maandag 19 mei 2025
-
19 – 23 mei: Zwemvierdaagse in Inge de Bruijn Zwembad
Zaterdag 17 mei 2025
-
24 mei: Activiteiten en live demonstratie schaapscheren bij De Kleine Duiker
Zaterdag 17 mei 2025
-
Politie deelt foto van overvaller zonnestudio Middenbaan
Zaterdag 17 mei 2025
-
Man in scootmobiel aangereden en daarna geslagen bij ongeval aan Binnenlandse Baan
Zaterdag 17 mei 2025