73-jarige vrouw op scooter remt (te) hard voor auto en komt ten val aan de Avenue Carnisse
Vrijdag 3 februari 2017 (53 sec)
BARENDRECHT – Een vrouw is vanochtend (Vrijdag 3 februari 2017) rond half twaalf van haar scooter gevallen op de kruising van de Avenue Carnisse met de Zuidersingel. Dit gebeurde toen de scooterrijdster (te) hard in de remmen ging vanwege een aankomende auto.
De 73-jarige vrouw (Update: De vrouw in kwestie heeft zich gemeld en geeft aan dat ze 43 is) raakte gewond en kwam onder de scooter terecht die ze had geleend van haar eigen moeder.
Doorgereden
Getuigen belden direct de politie en maakten melding van een ‘verlaten plaats ongeval’: de automobilist waarvoor geremd werd was namelijk doorgereden na het ongeval. Later bleek pas dat de automobilist de vrouw niet had aangereden, maar de vrouw wel had laten liggen en is doorgereden. Op basis van het kenteken is de politie nog wel langs gegaan bij de doorgereden automobilist.
De gewonde vrouw is ter plaatse behandeld door het ambulancepersoneel en niet veel later meegenomen in de ambulance.
Live: Vrouw (73) van scooter gevallen door hard remmen voor auto Avenue Carnisse. Kwam onder eigen scooter tere… https://t.co/H5ptxhvSgV
— BarendrechtNU (@BarendrechtnuNL) February 3, 2017
Recent nieuws
-
Gemeente zet kerstboominzameling toch door met twee alternatieven: Inzameling en ophalen
Vrijdag 9 januari 2026
-
UPDATE: Kerstboominzameling dit jaar geannuleerd, extreem druk bij de buitendiensten
Donderdag 8 januari 2026
-
Geen kermis op Koningsdag 2026 en bezoekersaantal voor feest op Doormanplein gehalveerd
Woensdag 7 januari 2026
-
Kerstboominzameling uitgesteld naar woensdag 14 januari: €0,50 per boom
Dinsdag 6 januari 2026
-
88-jarige slachtoffer van babbeltruc aan Dorpsstraat, minderjarige verdachte aangehouden
Maandag 5 januari 2026