Traumahelikopter naar te vroeg geboren baby aan de Waddenring
Zondag 14 juli 2013 (54 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s en video] Vanmiddag (Zondag 14 juli 2013) om drie uur zijn de hulpdiensten opgeroepen voor een incident in een woning aan de Waddenring. Zowel politie, ambulance als de traumahelikopter werden met spoed opgeroepen naar het incident.
Al na enkele minuten zette de traumahelikopter de landing in op een speelveldje naast de Waddenring. De politie heeft de arts uit de helikopter naar de woning gebracht. Ter plaatse bleek er sprake, zo bevestigde de politie later tegenover BarendrechtNU.nl, dat er een veel te vroege bevalling had plaatsgevonden. Het kind is met een spoedtransport (onder begeleiding van enkele politieauto’s/motoren) afgevoerd naar het ziekenhuis, de moeder is enige tijd later met gepaste spoed naar het ziekenhuis gebracht. De vader is met de vrouw meegegaan in de ambulance. De (medische) toestand van moeder en kind is onbekend.
De arts uit de traumahelikopter is meegegaan in de ambulance waarin het te vroeg geboren baby’tje lag. De helikopter is vertrokken nadat ze toestemming hadden gekregen om op het helideck van het Erasmus Medisch Centrum (EMC) in Rotterdam te gaan landen, hier hebben ze de MMT arts opgehaald.
Video: JordiFun, BarendrechtNU
(Op alle video's berust copyright. Video's mogen zonder toestemming v.d. maker niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
14-jarige jongen zwaar mishandeld aan Swarttouwhaven: Veelvuldig tegen hoofd geschopt
Vrijdag 25 september 2026
-
Nachtafsluitingen bij werkzaamheden 2e en 3e Barendrechtseweg, nieuwe drempel op 1e Barendrechtseweg
Maandag 21 september 2026
-
Boete voor inwoner die online vuurwerk bestelde en liet bezorgen aan de Eikenwede
Zaterdag 19 september 2026
-
Vrachtwagen belandt naast oprit A15 bij de Dierensteinweg
Vrijdag 18 september 2026
-
Taakstraf voor vrouw (33) na dodelijk ongeval op A15 Barendrecht: “Onvoorzichtig en onoplettend gereden”
Donderdag 17 september 2026