Ruim €6.000 opgehaald voor Make-A-Wish tijdens BUVA Classic
Zaterdag 20 mei 2017 (39 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] Vanochtend (Zaterdag 20 mei 2017) hebben zo’n 100 deelnemers meegedaan aan de jaarlijkse BUVA Classic. De hardlopers en wielrenners zetten zich via hun inschrijfgeld in voor het goede doel, dit jaar was dat Make-A-Wish. Vanochtend (Zaterdag 20 mei 2017) was er al ruim €6.000 opgehaald, maar dit zou nog kunnen oplopen door donaties.
Make-A-Wish Nederland vervult de liefste wens van kinderen in de leeftijd van 3 tot 18 jaar met een levensbedreigende ziekte.
Hardlopen en wielrennen
Verschillende afstanden gingen vanochtend (Zaterdag 20 mei 2017) op drie momenten van start. Voor de 100km fietsen werd al om 9:00 uur het startschot gegeven. Om 10:00 uur reden de fietsers van de 25 en 50km weg. Afsluitend gingen de hardlopers van start voor de 5 of 10km door Carnisselande. De route begon dit jaar met een rondje over het terrein van BUVA én door de loods.
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Jongeren op de vlucht voor politie tijdens The Hunt
Zaterdag 6 juni 2026
-
Drie personenauto’s volledig uitgebrand op bedrijventerrein Bijdorp
Vrijdag 5 juni 2026
-
Stiekem filmen in eigen badkamer: Barendrechter (60) krijgt 150 uur taakstraf
Maandag 1 juni 2026
-
20 juni: Midzomer Festival 2026 Carnisse Veste met braderie, gratis kermis, optredens en vuurwerkshow
Zaterdag 30 mei 2026
-
Automobilist onder invloed ramt geparkeerde auto’s aan de Arent Maertensvliet en wordt aangehouden: “Ik weet nergens van”
Vrijdag 29 mei 2026