Gisteravond Ladies Night op de Carnisse Veste, vanmiddag Fashion & Lifestyle event
Zaterdag 20 mei 2017 (32 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] Gisteravond (Vrijdag 19 mei 2017) was het Ladies Night in winkelcentrum Carnisse Veste. Bij aankomst kregen de dames een goodiebag en werden ze welkom geheten op de mini-markt met popup-stores.
Op de kop van het winkelcentrum werden modeshows en product demonstraties gegeven. Het publiek werd hierbij tussendoor getrakteerd op hapjes van lokale winkeliers. De avond werd afgesloten met een zumba workshop en een loterij.
Fashion & Lifestyle
Vanmiddag wordt tussen 13:00 en 17:00 uur een en ander nog eens dunnetjes overgedaan voor alle heren én dames (die de Ladies Night hebben gemist). Ook dan wordt het uitgebreide podiumprogramma verzorgd en zijn er hapjes en drankjes, namens de ondernemers van Carnisse Veste.
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
31 dec: Gratis vuurwerkshow om 19:00u bij Wesdijk Vuurwerk aan de Barendrechtseweg / Middeldijk
Dinsdag 30 december 2025
-
Accupakket van elektrische heftruck in brand bij The Greenery Barendrecht
Maandag 29 december 2025
-
7 jan: 50 eurocent per ingeleverde kerstboom
Zondag 28 december 2025
-
Twee mannen aangehouden na schietincident op parkeerplaats McDonald’s Barendrecht
Woensdag 24 december 2025
-
Meerdere schoten op parkeerplaats McDonald’s Barendrecht: Geen daders in beeld, geen gewonden
Maandag 22 december 2025