Feestelijke activiteiten aan de Voordijk bij 20-jarig bestaan van Peter Terlouw Tweewielers
Zondag 1 april 2018 (48 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] Gisteren (Zaterdag 31 maart 2018) vierde Peter Terlouw Tweewielers het 20-jarig bestaan van de fietsenwinkel: “20 jaar geleden begon Peter Terlouw een fietsenwinkel, daarvoor hielp hij als hobby zijn vader bij de verkoop van gebruikte fietsen. In de afgelopen jaren zijn er mooie dingen gebeurd, een prachtige nieuwe showroom, nieuwe topmerken en producten, veel dingen waar niet altijd bij stil gestaan is.”
Activiteiten
Om het 20-jarig bestaan te vieren werd er gisteren (Zaterdag 31 maart 2018) groots uitgepakt bij de fietsenwinkel aan de Voordijk. Voor de kinderen waren er een springkussen en diverse spelletjes (altijd prijs). Bezoekers konden tientallen (elektrische) fietsen uitproberen of met een BMX van de naastgelegen geluidswal racen. Ook was er gezorgd voor hapjes en drankjes. Als special guest bracht meervoudig Europees en wereldkampioen baanwielrennen Jeffrey Hoogland een bezoek aan de winkel voor een meet & greet.
Veel mensen brachten zaterdagmiddag een bezoek aan de winkel voor de activiteiten én de vele aanbiedingen die Peter Terlouw speciaal voor het 20-jarig bestaan had opgezet.
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Truckrun keert terug: “De leukste file van Barendrecht komt terug in 2026”
Maandag 1 december 2025
-
Amo Streetfood gaat vertrekken van Middenbaan: “Huursom en lange contractperiode niet haalbaar”
Maandag 1 december 2025
-
FOTO’S: Sportieve prestaties gevierd tijdens Sportgala Barendrecht 2025
Zondag 30 november 2025
-
Makelaar vertrekt van Middenbaan, De Hypotheker trekt binnenkort in vrijgekomen winkelpand
Zondag 30 november 2025
-
20 december: Aanmelden voor Santa Run Barendrecht 2025
Woensdag 26 november 2025